Zákazník je u nás na prvním místě

Ke každému požadavku zákazníka přistupujeme zodpovědně a s maximální péčí.

Potrpíme si na kvalitu

Naši řidiči dodržují přísné firemní kodexy kvality a my je pravidelně kontrolujeme.

Jde nám o dlouhodobé vztahy a důvěru

Naši zákazníci jsou tak spokojeni s našimi službami a natolik nám věří, že nás využívají i na vození dětí do školy.

Jsme komplexní přepravní společnost

Zajistíme pro vás širokou škálu přepravních služeb v nejvyšší kvalitě

Mohlo by vás zajímat

Představujeme XL Business: přeprava pro větší skupiny a rodiny

Rádi bychom vám představili naši novou službu XL Business od www.modryandel.cz, která byla speciálně navržena pro pohodlnou a bezpečnou přepravu až 8 osob ve vysoké kvalitě (8 místo je menší a vhodné spíše na kratší trasy). V tomto článku se dozvíte více o tom, co naši XL Business službu odlišuje a proč byste ji měli zvážit pro vaši příští cestu.

Proč zvolit XL Business službu?

XL Business je ideální pro větší rodiny a skupiny, které hledají kvalitní a bezpečnou přepravu. Ať už jedete na letiště, konferenci nebo rodinnou oslavu, naše XL Business vozidla vám nabízejí pohodlí, soukromí a bezpečnost. Naše služba je ideální pro letištní přepravu, firemní akce, konference a výlety po ČR a další příležitosti.

Číst více

La Bodeguita del Medio spoléhá na naše rozvozy

Už slavný americký spisovatel Ernest Hamigway, poslední roky svého života žijící na Kubě pronesl to známé: „Když mojito, tak v Bodeguitě, když daiquirí, tak ve Floriditě“!

Bodeguita, to je ovšem mnohem víc, než jen mojito! Bodeguita, to je hlavně naprosto úžasná atmosféra, ty nejlepší karibské koktejly, kvalitní kubánské doutníky, ale hlavně skvělé jídlo!
V Bodeguitě ohromí vaše chuťové buňky jak originální kreolské pokrmy, tak skvělé steaky, ryby, humři a samozřejmě speciality z mnoha koutů světa. To vše vždy čerstvé, od těch nejlepších dodavatelů, připraveno těmi nejlepšími kuchaři.

Číst více

Kartonvina.cz spoléhá na Modrého anděla

"Není to jen o víně, ale i o kvalitních doplňkových službách a doručení zboží zákazníkovi je toho nedílnou součástí. Proto jsem svěřil rozvoz zboží kvalitnímu a spolehlivému partnerovi..." odpovídá majitel Robert na dotaz, proč Kartonvina.cz využívá službu Modrý anděl Kurýr. Modrý anděl Kurýr doručí zásilku dle přání zákazníka EXPRES (max do 60 minut od objednání) nebo na konkrétní čas a hlavně vždy na minutu přesně. Zákazník navíc dostává informaci o blížící se zásilce od samotného řidiče.

Číst více

Pohodlně rezervujte z naší aplikace kdekoliv a kdykoliv

Stažení aplikace