Svatební přeprava

Svatební přeprava s vozy Hyundai Staria

Nabízíme luxusní a prostorné vozy Hyundai Staria, které dodají vašemu svatebnímu dni eleganci a styl. Naše vozy jsou vybavené nejmodernější technologií pro maximální komfort. Na přání vozy nazdobíme květinami a dalšími dekoracemi, aby přesně odpovídaly tématu vaší svatby. Pokud preferujete jiné vozy, můžeme nabídnout i neoznačené vozy dle vašich požadavků.

Profesionální řidiči pro svatby

Naši profesionální řidiči jsou zkušení a vždy dochvilní. V den vaší svatby budou oblečeni společensky, aby dokonale ladili s atmosférou vašeho významného dne. Zajišťujeme bezproblémovou a komfortní přepravu na svatbu.

Odvoz vlastních vozů na svatbě

Nabízíme možnost odvozu vašich vlastních vozů během svatebního dne, abyste se mohli plně soustředit na váš svatební den bez starostí o přepravu. Naše služby svatebního odvozu jsou spolehlivé a bezpečné.

Účtování a úhrada svatební přepravy

Můžeme vám nastavit hodinový pronájem řidičů (doporučujeme), nebo nastavit ceny na určité trasy. Případně můžeme vyhradit řidiče a ceny počítat naším systémem. Platba za svatební přepravu je možná kartou, hotově i na fakturu.

Možnosti rezervace

Online

Rezervaci můžete vytvořit také pohodlně přes náš web. Online rezervace

V aplikaci

Stáhněte si novou aplikaci Modrý anděl a mějte všechny naše služby na jednom místě.

Telefonem

Náš dispečink funguje nonstop 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Volejte +420 737 222 333

E-mailem

Rezervovat můžete i přes e-mail online@modryandel.cz. Váš požadavek obratem vyřídíme.