Kids Taxi

Bezpečná a spolehlivá přeprava dětí - Modrý anděl Kids Taxi

Objednejte si taxi s dětskou sedačkou od Modrého anděla a užijte si bezstarostnou jízdu s vašimi nejmenšími. Naše dětské taxi je vybaveno dětskými sedačkami, podsedáky a vajíčky, abychom zajistili maximální bezpečnost a pohodlí pro vaše děti. Ať už potřebujete jednorázovou přepravu nebo pravidelné taxi jízdy pro děti, naše fixní ceny jsou transparentní a bez skrytých poplatků.

Rezervace s doprovodem:

Pro ty, kteří preferují cestování s dětmi, stačí provést rezervaci pomocí jedné z našich rezervačních možností (doporučujeme objednání přímo u operátora na tel. +420 737 222 333), vybrat požadovanou službu a specifikovat typ dětské sedačky. Doporučujeme rezervovat s minimálně 12 hodinovým předstihem. V případě potřeby dřívější rezervace se, prosím, domluvte s operátorem.

  • Podsedák (booster seat) - Tento typ sedačky je určen pro starší děti, které již přesáhly velikost a váhu pro klasické dětské autosedačky, ale stále jsou příliš malé, aby seděly bezpečně pouze s bezpečnostním pásem pro dospělé. Věkové rozpětí pro podsedák je typicky od 6 do 12 let, což odpovídá dětem s hmotností přibližně od 15 do 36 kg.
  • Vajíčko (infant carrier) - Tento typ sedačky je určen pro novorozence a kojence, obvykle od narození do 12-15 měsíců, nebo dokud nedosáhnou maximálního hmotnostního limitu, který je často kolem 13 kg.
  • Střední sedačka (convertible car seat) - Tento typ sedačky je navržen tak, aby rostl s dítětem. Může být použit od narození, pokud je schválen pro novorozence, až do věku 4-7 let, v závislosti na konkrétním modelu a jeho hmotnostních limitech, které se mohou pohybovat od 0 do 18-25 kg.

Rezervace bez doprovodu:

Pokud hledáte spolehlivou dětskou přepravu do škol, kroužků nebo kamkoli, vyplňte náš jednoduchý formulář a my vás budeme kontaktovat s personalizovanou nabídkou. S Modrým andělem je přeprava dětí bezpečná, pohodlná a snadno dostupná.

Vaše děti jsou v dobrých rukou s našimi zkušenými a důvěryhodnými řidiči, kteří jsou vyškoleni v poskytování vysoké úrovně péče a bezpečnosti.

Možnosti rezervace

Online

Rezervaci můžete vytvořit také pohodlně přes náš web. Online rezervace

V aplikaci

Stáhněte si novou aplikaci Modrý anděl a mějte všechny naše služby na jednom místě.

Telefonem

Náš dispečink funguje nonstop 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Volejte +420 737 222 333

E-mailem

Rezervovat můžete i přes e-mail online@modryandel.cz. Váš požadavek obratem vyřídíme.