Zákazník je u nás na prvním místě

Ke každému požadavku zákazníka přistupujeme zodpovědně a s maximální péčí.

Potrpíme si na kvalitu

Naši řidiči dodržují přísné firemní kodexy kvality a my je pravidelně kontrolujeme.

Jde nám o dlouhodobé vztahy a důvěru

Naši zákazníci jsou tak spokojeni s našimi službami a natolik nám věří, že nás využívají i na vození dětí do školy.

Jsme komplexní přepravní společnost

Zajistíme pro vás širokou škálu přepravních služeb v nejvyšší kvalitě

Mohlo by vás zajímat

Představujeme XL Business: přeprava pro větší skupiny a rodiny

Ahoj! Rádi bychom vám představili naši novou službu XL Business pro www.modryandel.cz, která byla speciálně navržena pro pohodlnou a bezpečnou přepravu až 8 osob ve vysoké kvalitě. V tomto článku se dozvíte více o tom, co naši XL Business službu odlišuje a proč byste ji měli zvážit pro vaši příští cestu.

Proč zvolit XL Business službu?

XL Business je ideální pro větší rodiny a skupiny, které hledají kvalitní a bezpečnou přepravu za stejnou cenu jako naše osobní Business třída. Ať už jedete na letiště, konferenci nebo rodinnou oslavu, naše XL Business vozidla vám nabízejí pohodlí, soukromí a bezpečnost. Naše služba je ideální pro letištní přepravu, přepravu na letiště, výlety po ČR a další příležitosti.

Číst více

La Bodeguita del Medio spoléhá na naše rozvozy

Už slavný americký spisovatel Ernest Hamigway, poslední roky svého života žijící na Kubě pronesl to známé: „Když mojito, tak v Bodeguitě, když daiquirí, tak ve Floriditě“!

Bodeguita, to je ovšem mnohem víc, než jen mojito! Bodeguita, to je hlavně naprosto úžasná atmosféra, ty nejlepší karibské koktejly, kvalitní kubánské doutníky, ale hlavně skvělé jídlo!
V Bodeguitě ohromí vaše chuťové buňky jak originální kreolské pokrmy, tak skvělé steaky, ryby, humři a samozřejmě speciality z mnoha koutů světa. To vše vždy čerstvé, od těch nejlepších dodavatelů, připraveno těmi nejlepšími kuchaři.

Všechny tyto gastronomické lahůdky, ale i koktejly si teď může dopřát i doma v pohodlí nebo na party s přáteli, protože Bodeguita začala nově i rozvážet. Vše si můžete pohodlně objednat na www.labodeguitadelmedio.cz v sekci menu. Stačí si vybrat, pohodlně zaplatíte platební kartou a náš Modrý anděl Kurýr vám vše doručí expresně maximálně do hodiny objednání.

Takže dobrou chuť nebo cheers! :-)

Kartonvina.cz spoléhá na Modrého anděla

"Není to jen o víně, ale i o kvalitních doplňkových službách a doručení zboží zákazníkovi je toho nedílnou součástí. Proto jsem svěřil rozvoz zboží kvalitnímu a spolehlivému partnerovi..." odpovídá majitel Robert na dotaz, proč Kartonvina.cz využívá službu Modrý anděl Kurýr. Modrý anděl Kurýr doručí zásilku dle přání zákazníka EXPRES (max do 60 minut od objednání) nebo na konkrétní čas a hlavně vždy na minutu přesně. Zákazník navíc dostává informaci o blížící se zásilce od samotného řidiče.

A co ještě navíc spolupráci Modrého anděla a Kartonvina.cz odlišuje od ostatních? Doručujeme pro Kartonvina.cz NONSTOP, takže pokud budete kdykoli potřebovat kavlitní víno na vaši soukromou či firemní party, podívejte se na www.kartonvina.cz. Rozhodně je zde široký výběr vín různých kategorií i cenových a kdo má chuť na něco "tvrdšího" má zde možnost širokého výběru v sekci destiláty nebo party box. Nechybí ani různé pochutiny, nealko a příslušenství k vínu.

Kartonvina.cz má ucelenou a pestrou nabídku a každý milovník vína i "vinař amatér" si jistě vybere. Držíme palce! :-) 

Číst více

Pohodlně rezervujte z naší aplikace kdekoliv a kdykoliv