Zákazník je u nás na prvním místě

Ke každému požadavku zákazníka přistupujeme zodpovědně a s maximální péčí.

Potrpíme si na kvalitu

Naši řidiči dodržují přísné firemní kodexy kvality a my je pravidelně kontrolujeme.

Jde nám o dlouhodobé vztahy a důvěru

Naši zákazníci jsou tak spokojeni s našimi službami a natolik nám věří, že nás využívají i na vození dětí do školy.

Jsme komplexní přepravní společnost

Zajistíme pro vás širokou škálu přepravních služeb v nejvyšší kvalitě

Mohlo by vás zajímat

11.02.2021

Kartonvina.cz spoléhá na Modrého anděla

"Není to jen o víně, ale i o kvalitních doplňkových službách a doručení zboží zákazníkovi je toho nedílnou součástí. Proto jsem svěřil rozvoz zboží kvalitnímu a spolehlivému partnerovi..." odpovídá majitel Robert na dotaz, proč Kartonvina.cz využívá službu Modrý anděl Kurýr. Modrý anděl Kurýr doručí zásilku dle přání zákazníka EXPRES (max do 60 minut od objednání) nebo na konkrétní čas a hlavně vždy na minutu přesně. Zákazník navíc dostává informaci o blížící se zásilce od samotného řidiče.

A co ještě navíc spolupráci Modrého anděla a Kartonvina.cz odlišuje od ostatních? Doručujeme pro Kartonvina.cz NONSTOP, takže pokud budete kdykoli potřebovat kavlitní víno na vaši soukromou či firemní party, podívejte se na www.kartonvina.cz. Rozhodně je zde široký výběr vín různých kategorií i cenových a kdo má chuť na něco "tvrdšího" má zde možnost širokého výběru v sekci destiláty nebo party box. Nechybí ani různé pochutiny, nealko a příslušenství k vínu.

Kartonvina.cz má ucelenou a pestrou nabídku a každý milovník vína i "vinař amatér" si jistě vybere. Držíme palce! :-) 

Číst více
27.01.2021

Modrý anděl pro TAWAN

Tawan v thajštině znamená Slunce, které vám přináší blahodárné a léčivé paprsky do každodenního života. Rodinný podnik s posláním poskytnout jedinečný zážitek v okouzlujícím a privátním prostoru. Tawan je největší síť prémiových thajských masáží v České republice. Salony fungují od roku 2006 a najdete je v Praze, Říčanech, Brně, Karlových Varech, Mladé Boleslavi, Špindlu a Peci pod Sněžkou. V nabídce salonů TAWAN pro vás sestavili nabídku více než 20 tradičních thajských masáží a ošetření šitých na míru dnešnímu způsobu života, které respektují starobylé techniky a umění chrámových škol. Možnost vychutnat si výjimečný zážitek bez vyrušování vnímají jako naprosto zásadní. Proto si v Tawanu užijete masáž v samostatném odhlučněném pokoji, který vám poskytne maximální klid a soukromí.

Společnost Tawan se přidala do rodiny firemních zákazníků a využívá služby Taxi, Fix a hlavně Kurýr "na fakturu". "Před Vánocemi jsme s Modrým andělem odeslali několik desítek zásilek dárkových voucherů našim zákaznkům a byli jsme velmi spkojeni s kvalitou služby Kurýr i s cenou..." pochvaluje si spolupráci ředitel TAWAN s.r.o. pan Michal Votruba.

Dárkové vouchery je stále možné objednávat na stránkách www.tawan.cz. Určitě tím někoho potěšíte.

 

Číst více
21.01.2021

Naše služba Kurýr pracuje pro Harfasport

Obchod Harfasport asi zná úplně každý, kdo alespoň trochu přičichl k cyklistice, lyžím a k outdoorovým sportům vůbec.

Na www.harfasport.cz se můžete vybavit na hory, na lyže, na kola nebo na trip třeba do Alp a když budete chtít, Modrý anděl vám přiveze zboží EXPRES do hodiny kamkoli po Praze. Takže můžete vyrazit třeba ještě ten samý den.

Naše služba Modrý anděl Kurýr je kurýrní služba vhodná jak pro firmy tak pro soukormé osoby. Rozvážíme expres nebo na konkrétní čas, ale vždy přesně. Umíme jednu nebo více zásilek najednou a i v možnostech objednávky je naše služba jedinečná. Objednávat našeho kurýra můřete nonstop telefonicky na našem dispečinku, v aplikaci Modrý anděl, emailem, přes firemní web, messengerem, prostě každý si může objednat způsoben, který mu nejvíc vyhovuje. Navíc máme nízké fixní ceny. 
Na detailní popis služby Kurýr mrkněte sem a nebo nám napište na obchod@modryandel.cz a my se Vám ozveme zpátky.

Číst více

Pohodlně rezervujte z naší aplikace kdekoliv a kdykoliv