Blog

Představujeme XL Business: přeprava pro větší skupiny a rodiny

Ahoj! Rádi bychom vám představili naši novou službu XL Business pro www.modryandel.cz, která byla speciálně navržena pro pohodlnou a bezpečnou přepravu až 8 osob ve vysoké kvalitě. V tomto článku se dozvíte více o tom, co naši XL Business službu odlišuje a proč byste ji měli zvážit pro vaši příští cestu.

Proč zvolit XL Business službu?

XL Business je ideální pro větší rodiny a skupiny, které hledají kvalitní a bezpečnou přepravu za stejnou cenu jako naše osobní Business třída. Ať už jedete na letiště, konferenci nebo rodinnou oslavu, naše XL Business vozidla vám nabízejí pohodlí, soukromí a bezpečnost. Naše služba je ideální pro letištní přepravu, přepravu na letiště, výlety po ČR a další příležitosti.

Co nabízí naše vozidla XL Business?

Naše XL Business vozidla jsou vybavena následujícími prvky:

 • Profesionální anglicky mluvící řidiče: Naši řidiči jsou pečlivě vybráni a proškoleni, aby vám poskytli prvotřídní zážitek z jízdy.

 • Zdarma lahev Vittel vody: Udržujte se během cesty hydratovaní s lahví osvěžující Vittel vody.

 • Kožené čalounění sedadel: Poskytněte si a svým spolucestujícím maximální pohodlí díky koženým sedačkám.

 • Elektricky ovládané boční a zadní dveře: Snadný přístup do vozidla a bezpečnost pro všechny cestující.

 • Diskrétní tmavá skla: Užijte si soukromí během cesty díky tmavým sklům na našich vozech.

 • Široká škála bezpečnostních systémů: Naše vozidla jsou vybavena nejmodernějšími bezpečnostními technologiemi, aby vám poskytla bezpečí během jízdy.

 • Dětské sedačky a podsedáky: Ve voze je vždy k dispozici střední dětská sedačka a také podsedák, aby byly Vaše ratolesti v bezpečí a pohodlí.

Jak objednat XL Business službu?

Objednání naší XL Business služby je snadné a rychlé:

 • Zavolejte na prioritní telefonní linku +420605600006 a požádejte o službu XL Business

 • Napište e-mail na online@modryandel.cz a požádejte o službu XL Business. Váš požadavek obratem vyřídíme.

Celodenní pronájmy a speciální akce

Kromě toho pro vás rádi připravíme nabídky na celodenní pronájmy, které jsou ideální pro konference, výlety a další příležitosti, kdy potřebujete mít vůz k dispozici po delší dobu. Naše flexibilní možnosti pronájmu zahrnují:

 • Speciální nabídky pro celodenní nebo vícedenní pronájmy

 • Možnost rezervace vozidla pro jedinečné události, jako jsou svatby nebo firemní akce

 • Asistence našeho týmu při plánování a organizaci vaší cesty

Letištní transfery a výlety po ČR

Naše služba XL Business je skvělá volba pro letištní transfery a výlety po ČR. Díky našim vícemístným vozům si užijete pohodlí a prostor, který potřebujete pro všechny členy vaší skupiny.

Příklady výletů s naší XL Business službou:

 • Praha - Karlovy Vary: Objednejte si naši službu XL Business pro přepravu z Prahy do Karlových Varů, prohlédněte si město s jeho malebnými kolonádami a vyzkoušejte léčivé prameny, které dělají tuto destinaci tak oblíbenou.

 • Praha - Český Krumlov: Vychutnejte si pohodlnou přepravu z Prahy do Českého Krumlova, kde můžete prozkoumat středověké centrum města, navštívit impozantní zámek a vychutnat si krásnou atmosféru tohoto malebného města.

Ideální řešení pro konference a firemní akce

Naše XL Business služba je výborná nejen pro rodinné výlety a letištní transfery, ale také pro kompletní zajištění přeprav konferencí a firemních akcí. Díky naší schopnosti přepravit až 8 osob v jednom vozidle a vysokým standardům pohodlí a bezpečnosti, jsme ideálním řešením pro společnosti, které potřebují spolehlivou a profesionální přepravu pro své zaměstnance a hosty.

Ať už plánujete konferenci, týmovou akci, veletrh nebo jinou firemní událost, naše XL Business vozidla vám umožní zajistit hladký průběh a zanechat silný dojem na vaše klienty a partnery. Naši profesionální řidiči se postarají o všechny vaše potřeby a zajistí, aby vaše cesta proběhla hladce a bez stresu.

Závěr

Naše XL Business služba vám nabízí pohodlí, bezpečnost a spolehlivost za cenu, kterou si můžete dovolit.

Číst více

La Bodeguita del Medio spoléhá na naše rozvozy

Už slavný americký spisovatel Ernest Hamigway, poslední roky svého života žijící na Kubě pronesl to známé: „Když mojito, tak v Bodeguitě, když daiquirí, tak ve Floriditě“!

Bodeguita, to je ovšem mnohem víc, než jen mojito! Bodeguita, to je hlavně naprosto úžasná atmosféra, ty nejlepší karibské koktejly, kvalitní kubánské doutníky, ale hlavně skvělé jídlo!
V Bodeguitě ohromí vaše chuťové buňky jak originální kreolské pokrmy, tak skvělé steaky, ryby, humři a samozřejmě speciality z mnoha koutů světa. To vše vždy čerstvé, od těch nejlepších dodavatelů, připraveno těmi nejlepšími kuchaři.

Všechny tyto gastronomické lahůdky, ale i koktejly si teď může dopřát i doma v pohodlí nebo na party s přáteli, protože Bodeguita začala nově i rozvážet. Vše si můžete pohodlně objednat na www.labodeguitadelmedio.cz v sekci menu. Stačí si vybrat, pohodlně zaplatíte platební kartou a náš Modrý anděl Kurýr vám vše doručí expresně maximálně do hodiny objednání.

Takže dobrou chuť nebo cheers! :-)

Kartonvina.cz spoléhá na Modrého anděla

"Není to jen o víně, ale i o kvalitních doplňkových službách a doručení zboží zákazníkovi je toho nedílnou součástí. Proto jsem svěřil rozvoz zboží kvalitnímu a spolehlivému partnerovi..." odpovídá majitel Robert na dotaz, proč Kartonvina.cz využívá službu Modrý anděl Kurýr. Modrý anděl Kurýr doručí zásilku dle přání zákazníka EXPRES (max do 60 minut od objednání) nebo na konkrétní čas a hlavně vždy na minutu přesně. Zákazník navíc dostává informaci o blížící se zásilce od samotného řidiče.

A co ještě navíc spolupráci Modrého anděla a Kartonvina.cz odlišuje od ostatních? Doručujeme pro Kartonvina.cz NONSTOP, takže pokud budete kdykoli potřebovat kavlitní víno na vaši soukromou či firemní party, podívejte se na www.kartonvina.cz. Rozhodně je zde široký výběr vín různých kategorií i cenových a kdo má chuť na něco "tvrdšího" má zde možnost širokého výběru v sekci destiláty nebo party box. Nechybí ani různé pochutiny, nealko a příslušenství k vínu.

Kartonvina.cz má ucelenou a pestrou nabídku a každý milovník vína i "vinař amatér" si jistě vybere. Držíme palce! :-) 

Číst více

Modrý anděl pro TAWAN

Tawan v thajštině znamená Slunce, které vám přináší blahodárné a léčivé paprsky do každodenního života. Rodinný podnik s posláním poskytnout jedinečný zážitek v okouzlujícím a privátním prostoru. Tawan je největší síť prémiových thajských masáží v České republice. Salony fungují od roku 2006 a najdete je v Praze, Říčanech, Brně, Karlových Varech, Mladé Boleslavi, Špindlu a Peci pod Sněžkou. V nabídce salonů TAWAN pro vás sestavili nabídku více než 20 tradičních thajských masáží a ošetření šitých na míru dnešnímu způsobu života, které respektují starobylé techniky a umění chrámových škol. Možnost vychutnat si výjimečný zážitek bez vyrušování vnímají jako naprosto zásadní. Proto si v Tawanu užijete masáž v samostatném odhlučněném pokoji, který vám poskytne maximální klid a soukromí.

Společnost Tawan se přidala do rodiny firemních zákazníků a využívá služby Taxi, Fix a hlavně Kurýr "na fakturu". "Před Vánocemi jsme s Modrým andělem odeslali několik desítek zásilek dárkových voucherů našim zákaznkům a byli jsme velmi spkojeni s kvalitou služby Kurýr i s cenou..." pochvaluje si spolupráci ředitel TAWAN s.r.o. pan Michal Votruba.

Dárkové vouchery je stále možné objednávat na stránkách www.tawan.cz. Určitě tím někoho potěšíte.

 

Číst více

Naše služba Kurýr pracuje pro Harfasport

Obchod Harfasport asi zná úplně každý, kdo alespoň trochu přičichl k cyklistice, lyžím a k outdoorovým sportům vůbec.

Na www.harfasport.cz se můžete vybavit na hory, na lyže, na kola nebo na trip třeba do Alp a když budete chtít, Modrý anděl vám přiveze zboží EXPRES do hodiny kamkoli po Praze. Takže můžete vyrazit třeba ještě ten samý den.

Naše služba Modrý anděl Kurýr je kurýrní služba vhodná jak pro firmy tak pro soukormé osoby. Rozvážíme expres nebo na konkrétní čas, ale vždy přesně. Umíme jednu nebo více zásilek najednou a i v možnostech objednávky je naše služba jedinečná. Objednávat našeho kurýra můřete nonstop telefonicky na našem dispečinku, v aplikaci Modrý anděl, emailem, přes firemní web, messengerem, prostě každý si může objednat způsoben, který mu nejvíc vyhovuje. Navíc máme nízké fixní ceny. 
Na detailní popis služby Kurýr mrkněte sem a nebo nám napište na obchod@modryandel.cz a my se Vám ozveme zpátky.

Číst více

Spuštěna spolupráce s Lítačkou

Dnes už se s lítačkou nesvezete jen autobusem, metrem nebo tramvají. Majitelé lítačky teď jezdí i taxíkem. A ještě výhodněji! Se slevovým kódem LITACKA jezdíte za ceny silver. Podrobnosti najdete zde v ceníku.  

S novými tarify Fix jezdíte levněji, pohodlněji a také bezpečněji. Naši řidiči stále nosí roušku a desinfekce je Vám k dispozici ve všech autech.  

Lítejte s Modrým andělem na Lítačku! :)

Číst více

Nové výhodné tarify Fix a Fix Business

Nová verze aplikace s novými cenově výhodnými tarify!

Zavádíme nové tarify Fix a Fix Business. Fixní tarify zaručují pevnou, před jízdou stanovenou a hlavně cenově atraktivní cenu přepravy. Tarif Fix je ideální pro jednoduchou přepravu z bodu A do bodu B, kdy zákazník nebude potřebovat měnit trasu nebo přidávat další zastávky a ví, že na něj řidič nebude muset čekat. Řidiči nově nepotřebují k jízdě zapnutý taxametr a s cenou nemohou nijak manipulovat. Objednávejte telefonicky nebo v nové verzi aplikace, která je k dispozici ve storech. 

Číst více

Rozvoz zásilek rychlostí taxi

Využíváte zásilkové služby? Vyzkoušejte kurýra Modrého anděla!

Náš kurýr funguje rychlostí taxi. Co to znamená? Zásilku doručíme do 30 minut nebo na vámi zvolený dodací čas. Doručujeme spolehlivě a 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Díky naší flotile a odbavovacímu systému nabízíme služby kurýra za lepší ceny. Rozvážíme za fixní cenu do 5km za 150 Kč. S každými dalšími 5km +75 Kč. Naše zákaznická podpora Vám s čímkoli poradí a i vy sami můžete sledovat cestu vaší zásilky online. 

Jak to funguje? 

Službu kurýr objednáte buď telefonicky na dispečinku nebo přímo v naší aplikaci. 

Zadáte adresu vyzvednutí a adresu doručení. Pokud potřebujete doručit zásilky na více adres, přidáte je následně jako průjezdní body. Jako firma můžete objednávat na fakturu a jako běžný zákazník platíte hotově nebo kartou v aplikaci. 

Vyzkoušejte naše služby a dejte nám vědět.

Budeme se těšit!

Číst více

Modrý anděl se zapojil do projektu jedenapulmetru.cz

Projekt jedenapulmetru.cz vznikl teprve koncem roku 2019, ale rychle se dostává do povědomí veřejnosti. Jeho cílem je osvěta. Dodržování bezpečné vzdálenosti při předjíždění cyklistů může výrazně snížit počet případů, kdy se cyklisté dostávají do dopravních nehod. U nás je takových případů až 4000 za rok. Projekt společně s ambasadory vytváří edukativní obsah s důrazem na vzájemný respekt a ohleduplnost nejen na silnicích. Veřejnost může projekt podpořit příspěvkem nebo nákupem propagačních předmětů.

Protože jsou to právě řidiči taxislužby, kdo s cyklisty každodenně sdílí prostor na silnicích metropole zapojuje se Modrý anděl do kampaně nejen nákupem samolepek se symbolem 1,5 m, které budou šířit osvětu na autech jeho flotily, ale zároveň vede své řidiče k ohleduplnosti k cyklistům a ostatním účastníkům provozu. Především ve městech není vždy lehké dostatečnou vzdálenost udržet, naši řidiči tak musí být neustále ostražití.  

Vylepením samolepek a ohleduplnou jízdou společně podporujeme dobrou věc a děláme silnice o něco lepším místem. 

Číst více

5 znaků profesionální a kvalitní půjčovny aut

Půjčoven aut je v celé České Republice více než 1400. Liší se počtem nabízených aut, typů a značek, ale také především službami koncovému zákazníkovi. Mnohé zákazníky přesvědčí příznivé ceny a široká nabídka, jiní oceňují přistavení vozu až k přímo k nim. Jak se ale pozná opravdu kvalitní autopůjčovna?

Číst více

Popojedu.cz

Společnost MODRÝ ANDĚL s.r.o., která je zprostředkovatelem služeb v oblasti přepravy, zejména taxi a odvoz vozu, vytvořila platformu pro půjčování a pronájem vozů pro zákazníky z celé České Republiky - Popojedu.cz.

Číst více