TAXI Business třída

Taxislužba Praha

 

Máte rádi luxus a komfort? Obyčejná doprava není nic pro vás? Užijte si vyšší standard a zážitek z jízdy naší business třídou pro náročné klienty. Jezděte s našimi nejlepšími řidiči v nejlepších vozech.

 

Jezděte na vyšší úrovni

Bussines třídu rezervujte na přednostní lince s číslem +420 605 600 001 nebo přes mobilní aplikaci Modrý anděl (platformy iOS a Android).

Nejlepší řidiči, nejlepší vozy

V Business třídě najdete jen naše nejlepší řidiče s dlouholetou praxí v oblasti přepravy osob a speciálně školené v etiketě, dodržující nejtvrdší firemní kodexy. Řidiči jsou společensky oděni vždy v černém obleku s bílou košilí a kravatou.

Vozový park Business třídy je složen z vozů Mercedes E, žlutých vozů Škoda Superb II facelift a černými vozy Škoda Superb III. Vozy jsou ve striktně nekuřáckém provedení, s vyhřívanými koženými sedačkami a dále s např. Bi-Xenonovými světlomety s adaptivním systémem AFS a další výbavou.

 

Business třída nabízí

  • Vodu Vittel zdarma ve všech vozech Business třídy.
  • Denní tisk zdarma.
  • Aktuální číslo společenského magazínu (např. Forbes, Newsweek...) k dispozici pro přečtení.
  • Bezkontaktní platební terminál.
  • Wifi připojení (Heslo vám ochotně sdělí řidič).

Cena za km

Business TAXI Cena jízdného za km
Základní cena 28 Kč/km
Stříbrná sleva 25 Kč/km
Zlatá sleva 23 Kč/km
* Registrovaní ve věrnostním programu obdrží trojnásobný počet bodů, tedy při jízdě nad 200 Kč 3 body a při jízdě nad 500 Kč 6 body.
 

S naší  Business třídou využíváte maximální úroveň taxi služby v České republice za ceny, jejichž výši stanovil Magistrát hl. m. Prahy, a kterou si účtuje mnoho provozovatelů taxislužeb za standardní taxi vozy.

Námi nabízený komfort vám mohou zajistit jedině smluvní přepravci, jejichž ceny nejsou vázány vyhláškou Hl. m. Prahy, takže jsou mnohonásobně vyšší.