Modrý anděl

Společnost MODRÝ ANDĚL již řadu let zprostředkovává služby spojené s přepravou. Zejména tedy taxi službu, přepravu osob, odvoz vlastním vozem a rozvoz jídla v Praze a okolí. Provozuje moderní dispečink, vyvíjí klientské aplikace pro rezervační procesy a v neposlední řadě provozuje autopůjčovnu taxi vozů vysoké úrovně, s interním autoservisem.

Doménou je vytvoření vlastního systému pro proces odbavování klientů, který i nadále neustále vyvíjí, rozšiřuje a přizpůsobuje požadavkům klientů, řidičů i dispečinku.

MODRÝ ANDĚL jako zprostředkovatel služeb začal před 15ti lety, kdy se zabýval výhradně zprostředkováním služby odvozu vozu. Na pražské ulice vjelo několik charakteristických modrých vozů Škoda Fabia a i tím, v porovnání s vozovými parky konkurenčních firem, si začala získávat své klienty. Zároveň díky výhodné spotřebě vozů, které jezdily na LPG, zaútočila na konkurenci také velmi nízkými cenami.

Postupem času se, díky spokojeným klientům a nárustu poptávky, vozový park rozšiřoval a kvůli potřebě klientů i o klasickou přepravu osob rozšířila společnost zprostředkovávané služby i o taxi službu a přepravu osob. Současně také zajišťovala rozvoz jídel pro partnerskou společnost. Přibližně ve stejnou dobu vznikl MODRÝ ANDĚL s.r.o. Tedy v roce 2005.

Díky věrným a spokojeným klientům se od té doby neustále rozrůstá, a to nejen personálně. Nabízí zprostředkování neustále více produktů spojených s přepravou, zdokonaluje celý proces odbavování pomocí nejmodernějších technologií, inovuje a rozšiřuje vozový park, uzavírá více a více smluv s partnerskými společnostmi a získává více pravidelných zákazníků.

A za to vše je vděčná právě klientům a řidičům a věří, že si zachová jejich přízeň.