Řidič Taxi

Hledáme Řidiče TAXI v Praze!

Připojte se k týmu Modrý Anděl a staňte se součástí přední taxi služby v Praze.

Požadavky pro řidiče TAXI:
Proč se stát řidičem u Modrého Anděla?
  • Působíme v Praze a okolí.
  • Průměrná cena jízdy je 500 Kč.
  • Naši zákazníci oceňují kvalitní službu.
Máte další dotazy nebo potřebujete více informací? Kontaktujte nás!

 

Jak vyřídit koncesní listinu?

Buď již máte živnost nebo si založíte osobně na kterékoli pobočce živnostenského úřadu, nemusí jít o úřad v místě vašeho bydliště. Zaměstnanci úřadu s vámi formulář vyplní a zodpoví vám také případné dotazy. Za ohlášení živnosti nebo podání žádosti o koncesi na úřadě zaplatíte správní poplatek ve výši 1 000 Kč. O koncesi buď rozšíříte svoji živnost (žádostí opět na kterékoli pobočce ŽÚ nebo datovou schránkou) nebo založíte spolu s živností. Jedná se o koncesi Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče.
Případně můžete být zaměstnán pod koncesionářem (pozor, vždy musí být provozovatel vozu ten, kdo má koncesi a pod čí živností provozujete službu).

Jak získat průkaz řidiče taxi?

Žádost můžete podat na jakémkoli úřadu s rozšířenou působností (mapa). Pro získání žluté karty není třeba skládat žádné zkoušky! Budete potřebovat vyplněný formulář s žádostí o udělení žluté karty zde, vyfotí vás na místě a poplatek je 500 Kč. Uděluje se na 5 let. V Praze si žlutou kartu můžete vyřídit na pražském magistrátě na adrese Jungmannova 29 na odboru dopravních agend, oddělení taxislužby. Více na portále hlavního města Prahy.