O nás

Společnost Modrý anděl působí na trhu již desítku let a zastřešuje statisíce klientů.
Klientům nabízíme zprostředkování jejich zakázek kvalitním řidičům s kvalitními vozy. Řidič je vázán obchodním smluvním vztahem a splňuje podmínky a kritéria dané naší společností.

Smluvní partner = řidič poté kvalitně vykonává přepravní služby pod značkou Modrý anděl. Tato značka pro klienty symbolizuje kvalitu, spolehlivost a dlouholeté zkušenosti. Zároveň je pak synonymem pro moderní aplikace, výkonný, schopný a vstřícný dispečink, vysokou podporu klientů a jejím trendem je neustálé rozšiřování, inovace a tvorba produktů a služeb dle potřeb klientů.

 

Nabízíme kompletní balíček pro plnohodnotné taxikáře za vysoce výhodných podmínek aj.

Máte zájem o spolupráci? Vyplňte, prosím, online formulář a domluvte si nezávaznou schůzku.

 

Obecné podmínky

  • Preferujeme řidiče s vlastním IČ.
  • Nutné vlastnit řidičské oprávnění minimálně 3 roky.
  • Před zahájením spolupráce nutné dodat profesní životopis, výpis z TR a karty řidiče.
  • Požadujeme trestní bezúhonnost.
  • Dopravní služby provozujete na základě platné koncesní listiny (živnostenského oprávněnění k poskytování dopravních služeb) či na základě platné koncesní listiny vašeho zaměstnavatele (ten musí mít rámcovou smlouvu se společností MODRÝ ANDĚL. Koncesní listinu je nutné předložit v originální podobě, a to v případě vlastní koncesní listiny, případně je nutné doložit pracovní dokumentaci dokládající zaměstnanecký vztah u dopravce (zaměstnavatele) oprávněného k poskytování dopravních služeb.

 

Historie firmy

Společnost MODRÝ ANDĚL již řadu let zprostředkovává služby spojené s přepravou. Zejména tedy taxi službu, přepravu osob, odvoz vlastním vozem a rozvoz jídla v Praze a okolí. Provozuje moderní dispečink, vyvíjí klientské aplikace pro rezervační procesy a v neposlední řadě vlastní autopůjčovnu taxi vozů vysoké úrovně, s interním autoservisem.

Více
Přepravní podmínky

Podmínky zprostředkování přepravy společnosti MODRÝ ANDĚL s.r.o. MODRÝ ANDĚL s.r.o., IČ: 27218422, se sídlem Praha 9, Čakovice, Cukrovarská 33/21, PSČ 19600 (dále také jen „MA“).

Více
Pár odpovědí v kostce

Odpovědi na to, co vás zajímá

Více
Modelový případ

Kolik si můžete vydělat jako řidič taxi? Jaké výhody má tato profese a co je třeba splnit, abyste je mohli vykonávat? Odpovídá padesátiletý Petr Kučera, který jezdí v barvách Modrého anděla už několik let.

Více