Mobilní aplikace

taxi aplikace Představujeme vám revoluční aplikaci jak pro iOS (iPhone, iPad), tak pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android s názvem Modrý anděl, pomocí které si velice jednoduše a rychle rezervujete služby jako jsou TAXI, odvoz vozu či transport z/na letiště.

Co všechno aplikace umí?

Po instalaci, jednouché registraci nebo přihlášení se a výběru požadované služby se aplikace pokusí zjistit vaši aktuální polohu, využije k tomu GPS, BTSky operátora a bezdrátové sítě. Pokud se nepodaří přesnou pozici získat, což je typické při rezervování uvnitř budovy, můžete si aktuální pozici pomocí mapy a našeptávače jednoduše nastavit.

V dalším kroku vám aplikace ukáže, za kolik minut by u vás byl nejbližší vůz a za jakou sazbu pojedete a v případě, že zadáte také adresu výstupu, zjistíte k tomu i orientační cenu. Čas a datum přistavení vozidla lze samozřejmě měnit.

taxi aplikace android taxi praha iphone

Potřebujete-li například přistavit vozidlo s jednou dětskou sedačkou, pomůže vám detailní nastavení, které nabízí mnoho možností.

taxi služba aplikace sms taxi

Posledním krokem je potvrzení rezervace, které zobrazí znovu čas přistavení vozu a orientační cenu. Rezervaci můžete také v tomto kroku stornovat. Než obdržíte SMS zprávu o přistavení vozu, můžete přistavované vozidlo sledovat na mapě.

V Android aplikaci (brzy bude následovat i ta pro iPhone) pak máte menu, ve kterém máte informace k věrnostnímu programu, vidíte fotografie vozů a řidičů - ty můžete hodnoti, označit jako oblíbené nebo je blokovat. Můžete si uložit vlastní trasy a vidíte historii jízd.

Stažení aplikace

taxi aplikacetaxi praha
taxi na letištětaxi letiště praha

Registrace

Pro rezervaci pomocí této aplikace je nutná registrace.

Pokud jste již registrován, použijte pro přihlášení login a heslo vašeho soukromého účtu.

Pokud ještě nejste registrován u společnosti MODRÝ ANDĚL do soukromého účtu, je nutné vložt v aplikaci e-mail a registrovat se. Systém ověří telefonního číslo a automaticky vás přihlásí, přičemž login a heslo si aplikace pamatuje a při dalším spuštění aplikace už budete přihlášeni rovnou. Zároveň vám budou zaslány přihlašovací údaje na uvedený email pro možnost přihlášení se do účtu i na počítači nebo pomocí webové dotykové aplikace.

Pokud se přihlásíte kdykoli na www.modryandel.cz přes počítač, můžete využít další možnosti a funkce soukromého účtu jako je přihlášení se do věrnostního programu, zobrazení vašich jízd, hodnotit jízdy, označení oblíbených tras apod. Dále je vhodné vyplnit vaše jméno, můžete si zde měnit heslo a jiné.