Řidiči a jejich příběhy

S MODRÝM ANDĚLEM za téměř 13 let jeho existence spolupracovalo a spolupracuje velké množství řidičů. Seznamte se s některými našimi smluvními partnery, jak je legislativně nazýváme, ale hlavně kolegy řidiči, jak je skutečně vnímáme. 

Jaký mají příběh, co v taxi zažili a proč je tato práce baví? Přečtěte si, kdo vás - naše klienty - vozí a jaké zkušenosti s vámi mají. Jak vypadá pohled z druhé strany barikády :-) Bez nich bychom nebyli MODRÝ ANDĚL a za to jim děkujeme a těšíme se z naší vzájemné spolupráce!

 

Petr Štrup

Nechat se odvézt Petrem Štrupem je totéž jako zaplatit si zážitkovou jízdu diskolandem. A to doslova.

Více
Marcela Kaňová

Jako řidička Business třídy, kde je etiketou dáno otvírání dveří a nakládání kufrů, naráží Marcela Kaňová u klientů mužů na mírné rozpaky. Jinak je ovšem ženská empatie její výhodou.

Více
Miloš Vizingr

Obsluhoval jsem prezidenta Havla. Touhle větou se může chlubit sympatický Miloš Vizingr, jenž by se sobě vlastní elegancí obsluhoval stejně dobře patrně i anglického krále. 

Více
Petr Kučera

Až uslyšíte Petra Kučeru, jak si při řízení pohvizduje, možná bude zrovna vzpomínat na svou někdejší kariéru muzikanta. Milovník vandru ve své době exceloval na legendárním bluegrassovém festivalu Banjo Jumboree.

Více
Tomáš Galla

Miluje rychlá auta, adrenalinové sporty a taky je pořádně ambiciozní – devětadvacetiletý Tomáš Galla sní o vlastní franšíze fitness bister. A jednou z cest, jak toho dosáhnout, je pro něj Modrý anděl.

Více
Milan Hrazánek

Ke čtyřicátinám si dopřál jízdu na motorce po legendární Route 66. Milan Hrazánek, pravověrný harleyista a jeden z Modrých andělů, je srdcem i profesí neustále na silnici.

Více
Jan Fidrmuc

Tesla, Porsche 911 nebo Lamborghini Aventador. I takové “bouráky” se prohánějí Prahou. Sednout za jejich volant je jedním z bonusů práce Jana Fidrmuce, řidiče služby odvoz Modrý anděl.

Více
Ivo Nedvídek

Jako řidič vidíte spoustu lidských údělů, ať jde o lidi s postižením nebo nemocné, kteří jsou vděční za každý den, a vy si díky nim zas a znovu uvědomíte, proč to má tady smysl, i když život nabere jinou cestou, než chcete.

Více
Richard Dolan

"Některé známé tváře si mě dokonce oblíbily. Možná proto, že se k nim chovám normálně. Jedna herečka třeba udiveně prohlásila, že ostatní před ní téměř pokládají červený koberec, zatímco já ji ‘jenom’ slušně pozdravil a zeptal se jako jakéhokoli jiného klienta, kam chce svézt."

Více