Řidiči a jejich příběhy

S MODRÝM ANDĚLEM za téměř 13 let jeho existence spolupracovalo a spolupracuje velké množství řidičů. Seznamte se s některými našimi smluvními partnery, jak je legislativně nazýváme, ale hlavně kolegy řidiči, jak je skutečně vnímáme. 

Jaký mají příběh, co v taxi zažili a proč je tato práce baví? Přečtěte si, kdo vás - naše klienty - vozí a jaké zkušenosti s vámi mají. Jak vypadá pohled z druhé strany barikády :-) Bez nich bychom nebyli MODRÝ ANDĚL a za to jim děkujeme a těšíme se z naší vzájemné spolupráce!

 

Tomáš Galla

Miluje rychlá auta, adrenalinové sporty a taky je pořádně ambiciozní – devětadvacetiletý Tomáš Galla sní o vlastní franšíze fitness bister. A jednou z cest, jak toho dosáhnout, je pro něj Modrý anděl.

Více
Milan Hrazánek

Ke čtyřicátinám si dopřál jízdu na motorce po legendární Route 66. Milan Hrazánek, pravověrný harleyista a jeden z Modrých andělů, je srdcem i profesí neustále na silnici.

Více
Jan Fidrmuc

Tesla, Porsche 911 nebo Lamborghini Aventador. I takové “bouráky” se prohánějí Prahou. Sednout za jejich volant je jedním z bonusů práce Jana Fidrmuce, řidiče služby odvoz Modrý anděl.

Více
Ivo Nedvídek

Jako řidič vidíte spoustu lidských údělů, ať jde o lidi s postižením nebo nemocné, kteří jsou vděční za každý den, a vy si díky nim zas a znovu uvědomíte, proč to má tady smysl, i když život nabere jinou cestou, než chcete.

Více
Richard Dolan

"Některé známé tváře si mě dokonce oblíbily. Možná proto, že se k nim chovám normálně. Jedna herečka třeba udiveně prohlásila, že ostatní před ní téměř pokládají červený koberec, zatímco já ji ‘jenom’ slušně pozdravil a zeptal se jako jakéhokoli jiného klienta, kam chce svézt."

Více