Řidič Modrý anděl

Buďte MODRÝ ANDĚL! Jednička v přepravě osob.

Jak na to?
 • Seznamte se s nabídkou.
 • Vyplňte formulář a domluvte si nezávazný pohovor. Termín záleží jen na vás a obdržíte potvrzení SMSkou i e-mailem.
 • Na schůzce se dozvíte možnosti, podrobnosti a podmínky spolupráce.
 • V případě zájmu o spolupráci budete pozváni na podpis smlouvy a vstupní školení.
 • Absolvujete školení, kde se dozvíte, jak zacházet s interním systémem, jak komunikovat s dispečinkem a klientem a další. Součástí je i školení do vyšších tříd nebo dle domluvené spolupráce.
 • V průběhu spolupráce je možné měnit typ spolupráce (např. přejít na pronájem lepšího vozu) a získat vyšší třídu (L třída, Business třída).
Proč MODRÝ ANDĚL?

Společnost Modrý anděl působí na trhu již desítku let a zastřešuje statisíce klientů. Klientům nabízíme zprostředkování jejich zakázek kvalitním řidičům s kvalitními vozy a to naši klienti rádi ocení.

Řidič je vázán obchodním smluvním vztahem a splňuje podmínky a kritéria dané naší společností. Řidič poté kvalitně vykonává přepravní služby pod značkou Modrý anděl. Tato značka pro klienty symbolizuje kvalitu, spolehlivost a dlouholeté zkušenosti. Zároveň je pak synonymem pro moderní aplikace, výkonný, schopný a vstřícný dispečink, vysokou podporu klientů a jejím trendem je neustálé rozšiřování, inovace a tvorba produktů a služeb dle potřeb klientů.

Výhody
 • Náročná klientela, která si váží kvalitních řidičů a také je nadstandardně oceňuje.
 • Vysoká průměrná cena zakázky.
 • Vysoká tržba za hodinu.
 • Nonstop vstřícná a profesionální telefonická podpora.
 • S vlastním vozem máte minimální náklady na začátek (označení) a platíte pouze provize ze zprostředkovaných jízd.
 • Nemáte-li vůz nabízíme kompletní balíček pro plnohodnotné taxikáře za vysoce výhodných podmínek.
 • AKCE! Můžete si vyzkoušet nezávazně týden spolupráce zdarma. V případě následného uzavření smlouvy budete mít nulové poplatky a celý týden pouze vydělávat.

Máte zájem o spolupráci nebo dotazy? Vyplňte, prosím, online formulář, a objednejte se na nezávazný pohovor.

Obecné podmínky
 • Preferujeme řidiče s vlastním IČ.
 • Nutné vlastnit řidičské oprávnění minimálně 3 roky.
 • Před zahájením spolupráce nutné dodat profesní životopis, výpis z TR a karty řidiče.
 • Požadujeme trestní bezúhonnost.
 • Je potřeba mít průkaz řidiče taxi a taxi zkoušky (taxislužba) - v opačném případě vám ale rádi pomůžeme se získáním či přípravou.
 • Dopravní služby provozujete na základě platné koncesní listiny (živnostenského oprávnění k poskytování dopravních služeb) či na základě platné koncesní listiny vašeho zaměstnavatele (ten musí mít rámcovou smlouvu se společností MODRÝ ANDĚL. Koncesní listinu je nutné předložit v originální podobě, a to v případě vlastní koncesní listiny, případně je nutné doložit pracovní dokumentaci dokládající zaměstnanecký vztah u dopravce (zaměstnavatele) oprávněného k poskytování dopravních služeb.
 • Pro odbavovací aplikaci potřebujete telefon se systémem Android min. 5.1.

Stále rozmýšlíte, zde odpovědi na vaše případné otázky.

Proč být zrovna MODRÝM ANDĚLEM?

Jako tým zaručujeme zákazníkovi kvalitu, zkušenost, podporu a moderní technická řešení.
Toto jde ruku v ruce s počtem a úrovní klientely, která přináší zisk právě Vám řidičům, našim smluvním partnerům.
Jsme a chceme být elitou, být výjimeční a garantovat služby na jiné úrovni, než ostatní "taxislužby" v Praze a okolí.

Jakou spolupráci zvolit, nejste si jisti?

Jste taxikář s vlastním vozem a nevíte, jestli se vám vyplatí si od nás vzít vůz? Vyzkoušejte si týden zdarma s firemním vozem nebo s vlastním vozem a pak se rozhodněte!

Nemáte ještě taxi zkoušky?

Naše náborové centrum vás kompletně připraví a zaškolí. Můžete zároveň začít např. na odvozech vozu jako "dvojky" a osvojit si nejdříve systém.

Jaký je princip přidělování zakázek?

Zakázky přiděluje systém podle polohy a možností (typ vozu, třída, služba aj.) řidiče. Prioritou je nejkratší vzdálenost řidiče od místa nástupu zákazníka a nejkratší časový dojezd. Dále si řidiči mohou zakázky sami rozebírat ze seznamu předrezervací až dva dny před požadovaným časem přistavení a plánovat si tak další práci.

Jak je to s počtem zakázek?

Řidič taxi s pravidelným provozem odjede za měsíc 300 - 350 zakázek z dispečinku + jízdy z ulice a ze stanovišť, která máme za daných podmínek k dispozici.
Posádka odvozu vozu pak za měsíc dostane přes dispečink 200 - 250 zakázek. Každá je pojištěna, tedy k dispečinku jsou možné i jízdy z ulice a vlastní jízdy.

Stručný popis bodového systému

Jako motivaci a další možnost, jak si ponížit platby, nabízíme jednoduchý bodový systém. Motivační bodový systém znamená nejen finanční odměnu, ale zároveň ukazuje efektivnější cestu odbavování zakázek.
Body řidič sbírá každou zakázkou, přičemž každá situace je za jiný počet bodů. Hodnoceny jsou nejlepší průměry za měsíc, a zároveň při dosažení určité bodové hranice, získává řidič další odměny v podobě snížení pravidelných měsíčních poplatků
.

 

Chcete-li se na tom všem s námi podílet, těšíme se na Vás!