Škoda Fabia

NYNÍ AKCE: SLEVA 100 Kč ze základní ceny za den, tj. 600 Kč/den do odvolání!

 

Zcela nový vůz pro nejekonomičtější možný provoz (nízká spotřeba ještě podpořena přestavbou na LPG) a pohodlí z pozice doprovodného vozu při službě odvoz vozu.

Fabia
Motorizace: 1.2 HTP
Palivo: LPG, benzín
Výkon: 44 kW
Spotřeba město: 7,3 l/100 km
Spotřeba mimo město: 4,5 l/100 km
Spotřeba kombinovaná: 5,5 l/100 km

 

 

Vstřikování LPG:

Ve vozidle je instalována toroidní nádrž LPG o objemu 42 litrů místo rezervy. Minimální pokles výkonu motoru při chodu na LPG v porovnání s benzínem a zároveň vyrovnaný a tichý chod motoru na LPG.  Plynulý přechod při přepnutí z jednoho paliva na druhé (přepíná jeden válec za druhým po cca jedné sekundě). Spotřeba LPG oproti benzínu je v průměru o 10% vyšší. Při jízdě na LPG lze beze zbytku využít výkonu motoru. LPG systém je schopen bez problému motor "nakrmit" i při 6000 ot./min např. při předjíždění. Měření hladiny v nádrži LPG s ukazatelem rezervy přímo na přepínači LPG.

Výbava vozidla:

4x airbag, antiblokovací systém ABS, ukazatel vnější teploty, autorádio, 4 reproduktory, stěrač zadního okna s ostřikovačerm a cyklovačemtempomat, výškově nastavitelná sedadla, řízení s posilovačem (elektro/hydraul.), zásuvky pod předními sedadly, odklopné zakrytí zavazadlového prostoru, LPG přestavba.

* Podmínkou pronájmu tohoto vozu je, aby byl provozovatel služby (tzv. jednička nebo jeho zaměstnavatel) odpovědnostně pojištěn.
Pojištění je možné zřídit skrze MA.

 

V případě zájmu neváhejte a vyplňte, prosím, online formulář.