Historie firmy

Společnost MODRÝ ANDĚL již řadu let zprostředkovává služby spojené s přepravou. Zejména tedy taxi službu, přepravu osob, odvoz vlastním vozem a rozvoz jídla v Praze a okolí. Provozuje moderní dispečink, vyvíjí klientské aplikace pro rezervační procesy a v neposlední řadě vlastní autopůjčovnu taxi vozů vysoké úrovně, s interním autoservisem.

Doménou je vyvtvoření vlastního systému pro proces odbavování klientů, který i nadále neustále vyvíjí, rozšiřuje a přizpůsobuje požadavkům klientů, řidičů i dispečinku.

Jak to začalo...

MODRÝ ANDĚL jako zprostředkovatel služeb začal před zhruba deseti lety, kdy se zabýval výhradně zprostředkováním služby odvozu vozu.              

Na pražské ulice vjelo několik charakteristických modrých vozů Škoda Fabia a i tím, v porovnání s vozovými parky konkurenčních firem, si začala získávat své klienty. Zároveň díky výhodné spotřebě vozů, které jezdily na LPG, zaútočila na konkurenci také velmi nízkými cenami.

Postupem času se, díky spokojeným klientům a nárustu poptávky, vozový park rozšiřoval a kvůli potřebě klientů i o klasickou přepravu osob rozšířila společnost zprostředkovávané služby i o taxi službu a přepravu osob. Současně také zajišťovala rozvoz jídel pro partnerskou společnost.

Přibližně ve stejnou dobu vznikl MODRÝ ANDĚL s.r.o. Tedy v roce 2005.

Díky věrným a spokojeným klientům se od té doby neustále rozrůstáme, a to nejen personálně. Nabízíme zprostředkování neustále více produktů spojených s přepravou, zdokonalujeme celý proces odbavování pomocí nejmodernějších technologií, inovujeme a rozšiřujeme vozový park, uzavíráme více a více smluv s partnerskými společnostmi a získáváme více pravidelných zákazníků.

Všem klientům děkujeme a věříme, že si zachováme jejich přízeň.