Akce!

Možné finanční zisky, výhody a slevy a všechny podrobnosti se dozvíte na emailu personalni@modryandel.cz.

Zjistěte, jaká je s námi spolupráce a získejte objektivní pohled na věc za výhodných podmínek.

 
Platí pouze pro řidiče, kteří se společností MODRÝ ANDĚL v minulosti nebyli v žádném smluvním vztahu.

Pro nové "Anděly" slevy z dispečinku

10.000 Kč vstupní bonus pro řidiče s pronajatým vozem od Modrého anděla. V prvních dvou měsících bude odečtena vždy částka 5.000 Kč z paušální měsíční ceny za dispečink.

Odměna za dalšího řidiče

Přiveďte nového "Anděla" a získejte 2.000 - 8.000 Kč.

Z důvodu velké poptávky po službách přepravy osob stále hledáme nové smluvní partnery. Pokud někoho takového znáte a jste náš smluvní přepravní partner, neváhejte nám ho doporučit! V případě, že přivedete dalšího plnohodnotného řidiče taxi, který bude splňovat všechny naše podmínky, dostanete odměnu.

Slevový bodový systém pro řidiče (naše smluvní partnery)

Jezdíte, když vás potřebujeme, jezdíte včas a chytře.

Smluvní partneři = řidiči se se zahájením spolupráce stávají účastníky interního motivačního bodového programu, ve kterém sbírají kladné body při např. včasných dojezdech, vyhovění dispečinku, méně lukrativních zakázkách apod. Stejně tak jsou udělovány body záporné za závažná pochybení. Bodový stav se vyhodnocuje průběžně a rovněž měsíčně. Jsou dány hranice, při jejichž dosažení získává smluvní partner nárok na slevu na služby dispečinku nebo výplatu finančního bonusu. Slevy na půjčovném najdete přímo u jednotlivých vozů.

Provize ze zprostředkovaných zakázek na fakturu

Pravidla jsou k nahlédnutí po sjednání spolupráce se spol. Modrý anděl. Jedná se o % zisk z měsíční tržby klientské firmy.