VIP karty

Prezentujte Vaši firmu tím nejlepším možným způsobem, a to prostřednictvím poskytnutí slevy či jiné výhody našim nejlepším zákazníkům v rámci programu VIP slevových karet.

Nabízíme spolupráci restauračním, sportovním, kulturním či jiným zařízením.

Spolupráce na základě smlouvy je založená na poskytnutí slevy ze strany zájemce o spolupráci našim klientům, kteří vlastní VIP kartu (dvě hodnoty – stříbrná karta, zlatá karta).

Jako smluvní partner obdržíte právě jednu VIP zlatou kartu a jednu VIP stříbrnou kartu (za každou uzavřenou smlouvu – provozovnu) a budete prezentován na našich www stránkách jako smluvní partner.

  • NAVÍC! Tomu, kdo poskytne držitelům stříbrné VIP karty minimálně 15% slevu vč. (resp. držitelům zlaté VIP karty min. 25%), nabízíme měsíční zvýhodněnou prezentaci na našem webu. Jedná se o vytvoření samostatné stránky nazvané Tento měsíc doporučujeme, kde máte velké možnosti prezentace (vč. fotografií, obrázků, tabulek, textu s odkazy apod.).
  • V individuálních případech můžeme nabídnout také banner na úvodní straně našeho webu.

Karta držitele opravňuje:

Využívat služeb, které zprostředkovává Modrý anděl - přepravy osob nebo odvozu vozu za snížené ceny dle hodnoty karty.

Karta je nepřenosná a je vázána telefonním číslem (musí se z něj rezervovat), přičemž z tohoto telefonního čísla při objednání více vozů najednou se sleva vztahuje pouze na jeden vůz (nemůžete rezervovat přepravu pro cizí či jinou osobu).

Ceny služeb pro jednotlivé karty se dozvíte v ceníku.

Využívat slevy ve smluvních zařízeních.

 

V případě zájmu o více informací, zaslání návrhu smlouvy či zájmu o osobní schůzku nás kontaktujte na obchod@modryandel.cz.