Věrnostní program

Svých zákazníků si velice vážíme, a proto jsme pro ně připravili věrnostní program, který nabízí spoustu výhod. Za jízdy jsou odměňovány body, které jsou pak přeměněny za slevové karty, které znamenají nemalé slevy.

 

Přihlaste se do soukromého účtu (Ještě nejste registrován/a?) a na úvodní stránce budete vyzváni k přihlášení se do věrnostního programu.
Je potřeba nahrát reálnou průkazovou fotografii v jpg, která bude použita na VIP kartu.
Ihned po přihlášení se vám za jízdy začnou připisovat body.

 

Na základě počtu ujetých jízd rezervovaných z jednoho telefonního čísla, jsou po jednoduchém přihlášení body automaticky počítány. 

Za každou u nás rezervovanou a uskutečněnou jízdu taxi nebo odvoz vozu

Po získání 30 bodů obdržíte naši VIP stříbrnou kartu a za 100 bodů VIP zlatou kartu. Kartu můžete uplatnit nejen na slevy na jízdném u námi zprostředkovaných jízd, ale také najdete mnoho zajímavých slev u partnerských podniků.

Body můžete také získat během soutěží a akcí, které pravidelně vyhlašujeme. Sledujte nás proto na Facebooku a přihlaste se k odebírání newsletterů.

Aktuální podoba elektronických VIP karet:

 

Aktuální podoba platných fyzických VIP karet:

taxy praha levné

 

Seznam slev a výhod

Zde uvádíme seznam firem a podniků, kde s VIP kartou Modrého anděla získáte slevu nebo jinou výhodu!

Více
FAQ

Často kladené otázky. V případě, že jste svůj dotaz nenalezli, neváhejte nás kontaktovat.

Více
VIP stříbrná

Pro držitele stříbrné VIP karty zaručujeme slevy v podnicích a restauracích a slevu na námi zprostředkované přepravní služby.

Více
VIP zlatá

Pro držitele zlaté VIP karty zaručujeme vysoké slevy v podnicích a restauracích, volné vstupy a velmi výraznou slevu na námi zprostředkované přepravní služby.

Více
Podmínky

Společnost MODRÝ ANDĚL s.r.o. nabízí svým zákazníkům účast ve věrnostním programu a následné získání VIP slevových karet,, s nimiž má  zákazník spustu výhod a slev.

Více
Elektronická věrnostní karta

Od 4. srpna 2017 již nevystavujeme VIP karty fyzicky, ale je možné si je zobrazit v mobilní aplikaci Modrý anděl (iOS, Android).

Více