Zprostředkovatel

MODRÝ ANDĚL s.r.o.
Českomoravská 1181/21
190 00 Praha 9

Podmínky

Děkujeme za registraci do soukromého účtu. Ještě zbývá malá formalitka. K pokračování je potřeba odsouhlasit Podmínky zprostředkování přepravy a souhlas se zpracováním osobních údajů uvedené níže a v případě zájmu zvolit i zasílání newsletterů.

Dokončením registrace, tj. odesláním tohoto registračního formuláře nebo prostřednictvím zákaznického centra, nebo zadáním rezervace jakýmkoliv rezervačním kanálem potvrzujete, že uvedené údaje jsou pravdivé, že souhlasíte s Podmínkami zprostředkování přepravy společnosti MODRÝ ANDĚL s.r.o. a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů za následujících podmínek:

Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů dle GDPR (nařízení Evropského parlamentu a rady EU 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (angl. General Data Protection Regulation) za účelem zařazení do databáze správce a dalšího zpracování dat ukládáním na nosiče informací pro účely zprostředkování služeb v dopravě (on-line rezervací a registrací do VIP programu) a rozvoz jídel (on-line objednávky), a to až do odvolání tohoto souhlasu písemnou formou. Při každé aktualizaci osobních údajů uděluji jakožto registrovaný uživatel opětovně souhlas se zpracováním aktualizovaných osobních údajů. Souhlasím s tím, že ve stejném rozsahu je správce oprávněn předávat poskytnuté osobní údaje svým smluvním partnerům, jejichž totožnost je mi správce povinen sdělit. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně dle GDPR. Pro plné znění klikněte sem.

Chcete mít informace o novinkách, slevách a akcích jako první? Zde vám nabízíme přihlášení se k odběru newsletterů.

Uděluji souhlas se zasíláním obchodních sdělení společnosti elektronickými prostředky. Veškerá obchodní sdělení společnosti budou opatřeny platnou/elektronickou adresou, na kterou zákazník zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu obchodní sdělení společnosti byly nadále zasílány nebo je možné zrušit v soukromém účtu.

Přečetl jsem si Podmínky zprostředkování přepravy a souhlasím s nimi.