Seznam slev

Videnzi, Seifertova 91, Praha 3

Na stránkách restaurace ViDenzi najdete jídelní menu s detailními popisy jídel a ingrediencemi, které se nachází v daných jídlech. Veškerá jídla máte možnost si objednat přímo až do Vašeho domu.

Stříbrná sleva:
5%
Zlatá sleva:
15%

Pod Lipami, Na Hlavní 2/18, Praha 8

Nabízejí příjemné posezení v nově zrekonstuované restauraci v Praze 8 Březiněvsi s nádhernou zahrádkou, skvělým výběrem pokrmů, nápojů a po domluvě také možnost rezervací prostorů k firemním, soukromým či svatebním oslavám.

Stříbrná sleva:
5% mimo poledního menu
Zlatá sleva:
15% mimo poledního menu

Pizza Dolce, Malkovského 608/9, Praha 9

Pizzerie s dlouholetou tradicí, která používá výhradně kvalitní italské suroviny. Tato pizzerie je ve stylu rychlého občerstvení.

Stříbrná sleva:
5%
Zlatá sleva:
15%

O´Che´s Prague, Liliová 14, Praha 1

Restaurace O’Che’s Prague s interiérem ve stylu irského pubu je ideálním místem pro snídani, občerstvení nebo odpočinek po procházce historickým centrem Prahy. Od pondělí do pátku nabídka poledního menu do 99,- Kč!

Stříbrná sleva:
5%
Zlatá sleva:
15%

Olympie, Půjmanové 1218, Praha 4

Česká hospůdka Restaurace Olympie vzdálená pouhých 150m od metra Pankrác. Provozovna je po celkové rekonstrukci, nabízí tankové pivo a moderní gastronomický zážitek. Výběr z mnoha druhů ryze českých jídel. K dispozici je 90 míst k sezení a salónek.

Stříbrná sleva:
5%
Zlatá sleva:
15%

Obyčejný svět, Korunní 96, Praha 10

Restaurace Obyčejný svět vyhlášena především kvalitním a dobrým jídlem. Nabídne vám posezení ve velice příjemném prostředí, interiér působí velice příjemný až klubový dojem. Nabízí bohatý výběr českých točených piv z produkce tzv. malých pivovarů.

Stříbrná sleva:
5%
Zlatá sleva:
15%

Letem světem, Edisonova 429, Praha 10

Restaurace Letem světem s nevšedním interiérem nabízí pokrmy mezinárodní kuchyně se zaměřením na steaky ze zralého masa, čerstvé ryby, domácí těstoviny a saláty. Nezapomenutelné prostředí restaurace se Vám vryje do paměti.

Stříbrná sleva:
10% kromě poledního menu
Zlatá sleva:
20% kromě poledního menu

Gallery Winery Máneska, Mánesova 57, Praha 2

Obchod a degustační sklípek Gallery Winery nabízí řízené degustace vybraných vín malých a středních vinařů z Čech a Moravy a vynikajících vín z Nového a Starého světa. Vína si můžete odnést s sebou v dárkovém balení, při kartonovém množství dovoz zdarma.

Stříbrná sleva:
10% na degustaci a nákup s sebou
Zlatá sleva:
20% na degustaci a nákup s sebou

EPPI.CZ, Roháčová 188/37, Praha 3

EPPI.CZ – šperky a zásnubní prsteny. Klekáte si na kolena, vyměňujete si snubní prstýnky, otevírá krásnou dárkovou krabičku, nasazuje si náhrdelník, po lících se jí kutálí slzy radosti ... to nejsou jenom šperky, to jsou neopakovatelné okamžiky.

Stříbrná sleva:
5%
Zlatá sleva:
15%

El Pueblo, Ve Smečkách 27, Praha 1

Najdete je v samém centru Prahy, v ulici Ve Smečkách 27 cca 100 m od Václavského náměstí. Nabízí Vám tradiční mexickou kuchyni, která se svou rozmanitostí a chutí vyrovná i domácí stravě „ mexické maminky“.

Stříbrná sleva:
10 % mimo poledního menu
Zlatá sleva:
20 % mimo poledního menu

Stránky